Červen 2010

BNTM šaty zdarma

25. června 2010 v 22:05 | Minion |  Věci zdarma
Také v Británii hledají novou Top modelku, proto se nyní můžeme těšit na další super šaty za zkouknutí videa - jako tomu bylo u Amerika hledá top modelku před pár měsíci  Wow!

Jak získat šaty zdarma?
1.) Jděte na tento proxy server: http://goproxing.com.
2.) Do bílé vyhledávací lišty na proxy serveru zadejte toto: http://www.stardoll.com/en/cinema/ a dejte Enter.
3.) Po načtení Stardoll se přihlaste na váš účet.
4.) Jděte do vašeho bytu, dole najdete tašku a v ní šaty ;-)

bntm_stardoll_1

Překrásné šaty zdarma!

20. června 2010 v 12:06 | Minion |  Věci zdarma
Nádherné šaty v růžové barvě nyní můžete získat zcela zdarma a to za pouhou registraci na TEEN SIMPLE!!

Návod:
1.) Jděte na Stardoll, přihlaste se na účet, klikněte na záložku My Account. V My Account najděte vaše ID číslo a opište si ho nebo ho zkopírujte.
2.) Do internetového vyhledávače vložte toto: http://www.simple.co.uk/stardoll/?u= a za rovnáse vložte vaše ID číslo. (Bez mezer!!!) a dejte Enter.
3.) Dostanete se na angl. stránku Teen Simple, v druhé polovině najdete registrační formulář - zaregistrujte se (nemusíte uvádět právé údaje!!)
4.) Po registraci jděte na Stardoll, dole v bytě najdete taštičku a v ní šaty...

saty_ruzove_zdarma_stardoll

Superstar jen za 40 Kč!

16. června 2010 v 16:19 | Minion |  Novinky na Stardoll
Dnes na mě, hned po přihlášení na Stardoll účet "vybafla" tabulka (viz obrázek) s tím, že si můžu koupit Superstar jen za 40 Kč. Superstar prý má být na měsíc a dostanu 50 Stardollarů! To je tedy velmi dobrá nabídka!


Tentokrát potřebuji poradit já - bohužel jsem ale tabulku odklikla, protože jsem si Superstar chtěla koupit až večer - a teď o této akci nemůžu na Stardoll najít ani slůvko... Nevíte, jak si mám Ss koupit, ale aby byla jen za 40... Když kliknu na Become Superstar, tak je tam jen klasická a drahá nabídka...
Máte s tím zkušenosti?

40_kc_superstar

Novinky na Stardoll 1./červen

13. června 2010 v 13:58 | Minion |  Novinky na Stardoll
Moc se omlouvám za menší neaktivnost v posledních dnech, ale s blížicím se koncem roku přibývá také mnoho učení a povinností spojených se školou - určitě to znáte. Ještě týden mě budou mučit s písemkami a zkoušením, takže ani příští týden neslibuju extra hodně článků. Přesto si nemyslete, že s blogem končím, to ani náhodou, moc mě baví ho psát a o prázdninách na něj bude času dooost

Stardoll si pro nás připravilo mnoho novinek za předešlé dny - například ve Starplaze je nyní nová kolekce brýlí a je skutečně z čeho vybírat! Růžové. černé, bílé i různě vzorované můžete zakoupit v obchodě Splendid za skvělých 6 Stardollarů a dokonce k tomu (u většiny brýlí) není potřeba mít koupenou Superstar!
bryle_stardoll
Další novinkou je zvýhodněná koupě Superstar. Za 240 Kč/1 sms nyní získáte 313 Stardollarů + extra oblečení a doplňky zdarma jako dárek od Stardoll. Superstar vám vydrží skvělé 3 měsíce!

superstar_stardoll_2
Vyrojilo se také mnoho nových obchůdků - například Garden Variety - obchod s květinami. Bohužel v něm najdete ty samé květiny, co v Minishopu ve vašem bytě a za ty samé ceny... Takže docela zklamání...
Ve Starplaze se také objevil nový obchod s oblečením - DVF Tribute. Zakoupit v něm můžete šaty a doplňky k nim. Bohužel ceny se pohybují v řádkách desítek Stardollarů a nakupovat můžou jen Superstar.

dvf_stardoll
A na závěr - Stardoll byt se nám zvětšil o terasu na střeše - v doslovném překladu nám přibyl "ateliérový byt". V Minishopu si ho můžete koupit za 149 Stardollarů + také tam najdete mnoho doplňků. Pouze pro Superstar.

terasa_stardoll
P.S.: Nezdá se vám, že Stardoll začalo velmi zdražovat? Dříve byly ss šaty za 10 Stardollarů maximálně, nyní už není výjimečná cena 14 a výš za obyčejné šaty např. z Pretty in Pink, Bisou nebo Stardoll, taková cena je hlavně u nových, u dříve přidaných je stále nižší. O věcech real značek ani nemluvím, to je doslova cenová palba.... A také mi přijde, že poslední dobou už Stardoll nepřidává tolik oblečení či nábytku jako dřív. I týden není v Minishopu nic nového, dřív tam každý den něco přibylo... Aaaach jooo...

Sova pálená zdarma

3. června 2010 v 12:50 | Minion |  Věci zdarma
Tento měsíc je zdarma v rámci Endangered Species zdarma sova pálená. Pokud ji chcete "adoptovat" klikněte na tento odkaz: http://www.stardoll.com/en/campaigns/endangered-species/, přihlaste se na váš Stardoll účet a klikněte na Adopt Me! Sovičku najdete ve vašem bytě.

sova_palena_stardoll
Kampaň Endangered Species je na Stardoll hlavně proto, abysme se zamysleli nad tím, kolika živočišným (ale i rostlinným) druhům hrozí vyhynutí. Tento stav je zásluhou lidstva, které neustále devastuje přírodu, ničí ovzduší, kácí lesy... A zvířata tak přicházejí o místo, kde mohou žít, o jejich přirozené teritorium a působiště. Pokud nezačneme šetřit přírodu, může se stát, že nyní ohrožené druhy budou brzy patřit mezi vyhynulé. Prosím, než kliknete na Adopt Me, zkuste se zamyslet nad tím, zda nemůžete přírodě trochu pomoci i vy.

Nový Gift-o-meter a obchody na Stardoll!

2. června 2010 v 18:50 | Gabi5111 |  Novinky na Stardoll
Článeček od Gabi5111:

Stardoll si pro nás připravil další girf-o-metr. V překladu se tam píše něco takového:
Milujeme všechny krásné Vozíčky tam - a chceme to dát najevo. Velký čas! Připojte se k nám v naší super teplé, naprosto šílený a masivně laskavý letní pohádali.
Máme naplněna dar-o-metr, ujistěte se, že dostanete zdarma pohodě překvapení položky, když se dostanete 10, 25, 50, 100 a 200 Stardollars. A to nekončí, vyplňte dar-o-metr čtyř týdnů v řadě a budete odemknout pokladnici s Super Tajné dárky.
(Překlad není nic moc, nějak jsem neměla náladu se v tom piplat)
gift_o_meterVe starplaze zase začaly přibývat nové obchody. Jedním z nich je i Splash swimwear. Je to obchod zaměřený na plavky(jak jste asi pochopili z názvu) Samozřejmě je všechno pro SS, ale i tak je to docela hezký obchod.
Jak se líbí vám?
splash

Dalším obchodem je CHANNEL. Samozřejmě je celý pro SS jako v poslední době všechno. Ceny jsou velmi vysoké, což bylo velmi pravděpodobné. Mně se z něj líbí jen jedny šaty a jak se líbí CHANNEL vám?
chanel