Březen 2010

Velikonoční dekorace zdarma

26. března 2010 v 17:56 | Minion |  Věci zdarma
Velikonoce se nám kvapem blíží... A Stardoll uspořádalo pro polské Stardoll uživatele soutěž. Vy se jí ale můžete také zúčastnit a získat zadarmo velikonoční dekoraci do bytu ;-)

velikonoce_Stardoll

Nová kolekce OTTO ve Starplaze!

26. března 2010 v 17:38 | Minion |  Obchody a značky na Stardoll
Ve Starplaze máme novou, tentokrát již třetí, kolekci OTTO! Opět přibylo mnoho krásných šatů, triček, kalhot, bot... A většina je pro ne-superstar

Obchod se zobrazuje jen německým Stardoll členům, vám se zobrazí alespoň věci v kabince, když kliknete SEM!!

otto3_stardoll

Bílé tričko zdarma

25. března 2010 v 17:29 | Minion |  Věci zdarma
Tentokrát přibyly do Starplazy věci s tématikou I love Greece (mám rád/a Řecko). Jako dárek můžou všichni z Řecka získat zdarma tričko - my ale také

Jak ho získat?
 • Otevřete si tento proxy server: http://anonymizer.nntime.com.
 • Zaškrtněte kolečko u Greece, do vyhledávací lišty dejte toto: http://www.stardoll.com
 • Dejte enter, po načtení Stardoll se přihlaste na účet.
 • Hotovo! Nyní běžte jako obvykle na Stardoll, dole v bytě budete mít dáreček...
recko_stardoll

CoverGirl = sen mnohých z nás! Splní se?

21. března 2010 v 16:30 | Minion |  České a Slovenské Covergirl
Každá dívka (či chlapec), která se zaregistruje na Stardoll si dříve nebo později všimne tzv. Covergirl soutěže, kolem které se život na Stardoll točí.
CoverGirl je totiž prestižní soutěž a výherce se má na co těšit - kromě peněžité odměny získá i popularitu a obrovskou návštěvnost lidí, pozná mnoho nových přátel, ale nadruhou stranu se setká i se závistí. Většina zaregistrovaných však o výhru CG velmi stojí a je schopna proto, aby se umístila udělat cokoliv...
Mnozí z vás si jiště všimli, že většinou vyhrávají dívky z USA, Velké Británie atp... Bylo tu i pár šťastných výherkyň z České i Slovenské republiky, výherkyně z ostatních států ale převažují... Co myslíte? Nebylo by fajn s tím něco udělat? Nebylo by fajn, aby se Češky i Slovenky dostávaly častěji na přední příčky této soutěže? Já si myslím, že rozhodně ano! Jak to ale udělat? Společnou silou!
Jistě, bylo to tu již hodněkrát - teď narážím na různé kluby, které se této problematice věnovaly. Asi nejúspěšnější byl Covergirl-CZ, ten je ale již dlouhou dobu neaktivní. Rozhodla jsem se, že bychom mohli "převzat štafetu" a v hlasování pokračovat.
Na hlasování ale potřebujeme hodně ochotných lidí, kteří by pravidelně hlasovali. Najdou se takoví mezi váma? Je důležité, aby každý dával jen dobré hlasy (tj. nejvíce se usmívající hvězdičku) a nekazil tak hlasování ostatním. I když chápu, že to bude těžké, jelikož závistivců je dnes mnoho. Je potřeba si ale uvědomit, že ani vám by se nelíbilo, kdyby pro vás někdo hlasoval špatně.
Teď nastává otázka, jak to udělat, aby se vystřídali všichni uživatelé ve volbě CG tak, aby vše proběhlo spravedlivě. Co myslíte vy? Na základě čeho byste vybírali tu, pro kterou by se hlasovalo? Já bych pokračovala v tom, co už tu bylo: 1. dívka by se vybrala hlasováním, a další už podle aktivity - psalo by se do GB nebo do komentářů tady, že jste pro dotyčnou hlasovali. Já bych si zapisovala ty, kteří hlasovali a sčítala jejich aktivitu, postupně bych tak dělala žebříček aktivních. Šance by byla pro všechny velká.
Hlasování by probíhalo 1x týdně.
Teď ale důležitá otázka pro vás - chtěli byste vůbec Volbu CG? Byli byste ochotní hlasovat pravidelně např. každý pátek pro někoho? Poku ano, hlasujte v anketě, ať vidím, kolik by nás bylo. Potřebujeme aspoň 60 členů.
Pište také komentáře k článku. ;-)
covergirl

Světlo-žárovka zdarma

21. března 2010 v 11:04 | Minion |  Věci zdarma
Fajn světlo-žárovku můžete získat kliknutím na tento odkaz: http://www.stardoll.com/en/campaigns/earthhour/ - po načtení stránky zaškrtněte kolečko u YES. Žárovku budete mít v bytě ;-)

zarovka_stardoll

Super "skryté" šaty

21. března 2010 v 10:59 | Minion |  Others...
Na Stardoll ve StarPlaze se objevily mezi nejvíce nakupovaným oblečením krásné mini šaty. Tyto šaty jsou "skryté" a nemůžete je najít v žádném z obchodů. Pokud by si je chtěl někdo koupit, tak stačí kliknout SEM!! Nejsou pro Superstar, ale stojí 12 Stardollarů.

saty_12
Pozor! Skrytého oblečení je víc - klikněte SEM!! Za info děkuji Anně!!

The Last Song tričko zdarma!

21. března 2010 v 10:49 | Minion |  Věci zdarma
Krásné bílé tričko získáte velmi jednoduše - stačí postupovat podle návodu
last_song_triko

Žabička zdarma

18. března 2010 v 17:25 | Minion |  Věci zdarma
Dalším ohroženým druhem je červenooká žabka. Stardoll ji opět dává zadarmo v rámci Engagered Species. ;-)

Žábu získáte kliknutím SEM! Po načtení Stardoll se přihlaste na účet a klikněte na Adopt! u obrázku s žabkou... ;) Obojživelníka najdete ve vašem bytě.

zaba_stardoll

Překrásné duhové šaty zdarma!!

17. března 2010 v 18:02 | Minion |  Věci zdarma
Vypadá to, že toto jsou bohužel už poslední ANTM šaty. Tentokrát jsou ale opravdu krásné! Získáte je zdarma za zkouknutí videa na Stardoll.
Jak je získat?
1.) Použijeme opět proxy číslo a nastavíme ho do prohlížeče - IP: 94.236.39.1 Port: 80

Tady je rychlý návod: v prohlížeči klikněte na Nástroje, potom na Možnosti Internetu, pak na záložku Připojení, otevře se okno - asi uprostřed bude Nastavení místní sítě - klikněte na to, zaškrtněte čtvereček u věty Použít pro síť LAN server proxy... Do políčka adresa zadejte proxy číslo, například toto: 94.236.39.1
Do kolonky Port toto: 80 a klikněte na OK, v dalším okénku také na OK. P.S.: Proxy číslo nemusí jít vždycky! Kdyžtak použijte pro vyhledání nového Google.cz a zadejte heslo uk free proxy.

Ve všech prohlížečích je to velmi podobné!!

2.) Po nastavení proxy jděte na http://www.stardoll.com/en/cinema/?id=124

3.) Podívejte se na celé video, potom vypněte proxy(Nástroje/Možnosti internetu/Připojení/Nastavení místní sítě a odškrtněte čtvereček u věty Použít pro síť LAN server proxy.../dejte OK)

4.) Jděte normálně na Stardoll, v dolním pokoji bude dáreček. ;-)

Osobně zkoušeno!!
duhove_saty_stardoll

Nové Play&Earns - vydělejte si Stardollary!

16. března 2010 v 17:21 | Minion |  Praktické rady a návody
Máme tu zase jednu novinku - tentokrát se jedná o Play&Earns. Stardoll totiž změnilo způsob vydělávání Stardollarů - už nehrajete hry, za které dostáváte Stardollary, ale musíte splnit "úkoly". Za každý takto splněný úkol získáte 1 Stardollar, měsíčně si takto můžete vydělat skvělých 70 Stardollarů!! Jupíí
Jak Stardollary získat?
 • 1 Stardollar získáte za hlasování pro panenku někoho jiného do Covergirl - navštivte někoho, dole pod bytem na liště bude hvězdička - najeďte na ni myší a vyberte tu, kterou si ten, koho navštěvujete, zaslouží (prostě mu ohodnoťte panenku)
 • Další Stardollar získáte tak, když někomu ohodnotíte album - opět někoho navštivte a na horní liště nad bytem klikněte na Album. Opět hlasujete kliknutím na hvězdičku.
 • 1 Stardollar získáte také hlasováním u "fotek" (dříve scenerek) - navštivte někoho, na horní liště nad bytem klikněte na Photos. Foto ohodnoťte kliknutím na hvězdu.
 • Za hlasování pro nejlepší design ve Stardesignu získáte také 1 Stardollar - jděte buď do Designu, nebo klikněte na počet Stardollarů na hl. panelu a vyberte Stardesign, nebo klikněte SEM!! Vyberte design, který se vám nejvíc líbí a klikněte na Vote!
 • Také můžete hlasovat za nejlepší Outfit - klikněte buď na Magazine a potom Catwalk nebo SEM!! Vyberte nej outfit a klikněte u něj na Vote!
Stále platí, že 4 Stardollary se musí hned utratit, 1 zůstává na pevném účtu.
hlavni_panel
playandearns

Harajuku dárek - plavky zdarma!

12. března 2010 v 20:42 | Minion
Dalším dárkem od Harajuku Lovers jsou super pruhované plavečky a získat je, je velmi snadné!

Jak je získat?
 • Přihlaste se normálně na váš účet na www.stardoll.com
 • Po přihlášení zadejte do vyhledávací lišty u int. prohlížeče toto: http://www.stardoll.com/en/do/campaign/harajuku.php
 • Dejte enter, dostanete se na Harajuku stránky - počkejte až se načtou a pak je můžete opustit a vrátit se zpět na Stardoll.
 • Taštičku s dárečkem najdete dole v bytě u skříně.


Kolečkové brusle zdarma

12. března 2010 v 20:25 | Minion |  Věci zdarma
Tak mám za sebou velmi náročný týden... To byste ani nevěřili, co se za těch pár dní může všechno stát... Nejen, že jsem kvůli škole obětovala všechen svůj volný čas učení, ale ještě jsem se stala obětí podvodu a hrozí mi exekuce (a to ještě nejsem ani plnoletá!) Doufám, že se vše co nejrychleji vyřeší a já budu mít konečně klid...
P.S.: Pokud máte někdo také problémy s firmou Web Content (adventny-kalendar....), tak mi dejte vědět... ;-)

Jinak mám tu pro vás další super věcičku zdarma - kolečkové brusle...

Jak je získat?
Já jsem ještě dostala zadarmo čapku s rohama, takže ji asi také dostanete.


Piano zadarmo!

5. března 2010 v 22:03 | Minion |  Věci zdarma
Chtěla jsem jít sice už spát, ale tenhle návod jsem prostě musela ještě napsat Opět totiž můžete získat další věc do bytečku zdarma - tentokrát úžasné černé křídlo... (konečně něco pro hudební maniaky jako jsem já ) Jinak téměř stejné piano je k prodeji v MiniShopu a ještě k tomu je pouze pro Superstar a za 25 Stardollarů....Takže ještě ušetříte...

Jak piano získat?
1.) Jděte na proxy server http://ukryj.info.
2.) Do vyhledávací lišty na proxy serveru zadejte toto: http://www.stardoll.com/en/contest/view.php?id=271 a klikněte na Idz!
3.) Dostanete se na Stardoll - přihlaste se na svůj účet.
4.) Teď vložte do vyhledávací lišty proxy serveru toto: http://www.stardoll.com/en/contest/finish.php?id=271 a dejte enter nebo klikněte na Idz.
5.) Jděte na Stardoll bezy proxy serveru, dole v bytě budete mít dáreček... ;-)


Zlatá soška zdarma! + Stardoll soutěž

4. března 2010 v 18:02 | Minion |  Věci zdarma
Stardoll pořádá novou soutěž Look-a-Like. Za přihlášení do soutěže získáte zlatou sošku + ještě šanci vyhrát :)

1.) Jděte sem - http://www.stardoll.com/en/campaigns/lookalike/ a přihlaste se na váš Stardoll účet.
2.) Vpravo do volného rámečku napište jméno celebrity, které se nejvíc podobá vaše panenka. Až celebritu vyberete, klikněte na Join.
3.) Jděte do vašeho bytu, dole budete mít dáreček


Tričko, křeslo, klapka zdarma od HM!

4. března 2010 v 17:50 | Minion |  Věci zdarma
Tak notebook už mám doma, huráá ;-) A teď honem napsat nové články Jako první mám pro vás návod, jak získat super věcičky s logem Hannah Montana...

1.) Jděte na proxy server http://goproxing.com.
2.) Do vyhledávací lišty na tomto serveru zadejte toto: http://www.stardoll.com/en/campaigns/hmlcauk/
a dejte enter nebo klikněte na GO!
3.) Načte se vám Stardoll stránka s Hannah Montanou - vlevo se přihlaste na svůj Stardoll účet.
4.) Skoro dole na stránce bude toto: Contests&Gifts - klikněte na tato slova, otevře se vám další stránka - tu nechte načíst a pak ji hned zavřete.
5.) Jděte normálně na www.stardoll.com, přihlaste se na účet, dole v bytě budete mít dárečky


Menší problémy

2. března 2010 v 17:47 | Minion |  Others...
Ahoj!!
Moc bych se chtěla omluvit za neaktivnost na blogu v posledních dnech, ale byla jsem nucena reklamovat notebook kvůli softwarovému problému, který se vyskytl... Mám teď minimální přístup k internetu. Doufám, že mi brzy vrátí notebook v pořádku... snad již tehle týden... ale nevím... Každopádně dávám vědět, abyste si nemysleli, že na blog "kašlu"... Jakmile ho budu mít zpátky, tak zas budu normálně přidávat články ;-)