Super křeslo a podnožka z knížek ZADARMO!!

16. července 2009 v 19:13 | Minion |  Věci zdarma
Chtěli byste originální křeslo a podnožku z knížek a úplně zadarmo?? Nyní můžete tyto věci získat! Bude to ale o něco složitější než jindy... přesto se to rozhodně vyplatí...

Jak věci získat?
1.) Věci mohou získat jen Britky a Britové, přesto známe jeden fígl, jak Stardoll oblafnout a věci získat, i když jsme z Česka ;)
Takže budeme muset pracovat s tzv. proxy.
Připravila jsem návod, jak vložit nové proxy číslo, ale pouze pro IE, věřím ale, že i v jiných prohlížečích to bude podobné.

a) Otevřete si nový Internet, klikněte na záložku Nástroje a potom na Možnosti internetu. (obrázek 1)

b) Otevře se vám okno, vy klikněte na záložku Připojení a klikněte na Nastavení místní sítě. (viz obrázek 2)
c) Otevře se vám další menší okno - vy musíte zaškrtnout Použít pro síť Lan.......atd. , potom napíšete do kolonky proxy číslo a port - zkuste např. 128.232.103.20 a port 3124 nebo 81.19.212.64 a pot 80 (můžete si najít i své proxy na google zadejte free proxy list a pak hledejte čísla z UK anonymous)
Pak klikněte na OK, proxy máte nyní nastaveno, až budete chtít proxy zrušit, tak stejným postupem dojdete až k tomuto oknu akorát zase odškrtnete políčko u Použít pro síť Lan.....

2.) Tak a teď už si jdete jenom pro to křeslo a podnožku :D takže do vyhledávače vložte tento odkaz, ale ještě nedávejte enter:

Za to = musíte napsat vaše id číslo - to zjistíte tak, že po přihlášení na Stardoll kliknete na My Account na hlavním panelu, úplně vpravo nahoře (mylím, že tam je My Setting) bude napsáno ID = a nějaké číslo, to číslo si opište a pak ho vložte do toho odkazu výše za =.

3.) Pak dejte Enter, dostanete se na anglickou stránku, bude tam text a obrázky knížek. Vy sjeďte níže až k takovým otázkám - zaškrtněte alespoň 3.
Tady je řešení:
Q1: 2)
Q2: 1)
Q3: 3)
Q4: 1)
Q5: 3)
Q6: 2)
Q7: 1)
Q8: 1)
Q9: 3)
Q10: 1)

Pak vyplňte vaše jméno, příjmení a email, věk a pohlaví a nakonec klikněte na tlačítko Submit.
Měli byste se dostat zpět na Stardoll, kde vám naběhne tato stránka: (pokud máte furt bílý monitor, či vám to hlásí chybu, tak mačkejte F5)

4.) Jděte do vašeho bytu - u skříně budou 2 dárky.

5.) Dárky rozbalte, a objeví se vám slibované křeslo a podnožka!!

Za info děkuji zahraniční web stránce Stardoll Insiders.

Pospěšte si, křeslo nepůjde získat věčně!

Po získání křesla nezapomeňte odškrtnou používání proxy (viz výše), jinak budete mít problém se zobrazováním jiných internetových stránek!
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 anna anna | 18. července 2009 v 17:29 | Reagovat

ty věci jsou fak krásný
a doporučuji stránku stardollfanatic.blogspot.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama