DKNY - populární i ve skutečnosti?

7. července 2009 v 20:06 | Minion |  Obchody a značky na Stardoll
Již to budou zhruba 2 roky, co mezi obchody ve Starplaze přibyl také jeden nový - DKNY. V té době nikoho nenapadlo, jaký boom tento obchod a značka vyvolá na Stardoll. Ti méně znalí nevěděli ani, že značka DKNY skutečně existuje. Po přidání nové kolekce, ale všichni pochopili, že mít v šatníku DKNY znamená mít něco víc než ti, co to nemají... Ze začátku si ale DKNY mohli koupit i uživatelé, kteří neměli koupenou Superstar - samozřejmě, že jen drobnější věci jako např. boty, šátky, pásky... a to i ve slevách. S postupem času, ale prodej DKNY změnili, takže si oblečení pod touto značkou mohli kupovat pouze uživatelé se Superstar. Popularita DKNY začala velmi rychle stoupat, po dalších kolekcích se začala prodávat také ve StarBazaru a to za velmi vysoké ceny. Některé uživatelky ale ani tyto ceny neodradily, a tak neváhají dát i za pouhou kabelku ze starší kolekce 60 Stardollarů a teď již i více... Někteří to dělají pro vychloubání, jiní tyto šaty sbírají do své sbírky, další ji považují za projev jejich stylu a najdou se i tací, kteří toto oblečení kupují za levno a potom na něm vydělávají. Každopádně je oblečení této značky snad nejžádanější... A z osobní zkušenosti můžu potvrdit, že když najdete v bazaru šaty DKNY za pouhé 2 Stardollary a koupíte si je, udělají vám obrovskou radost. ;)

Je také vidět, že si Stardoll všimlo popularity DKNY a jednu dobu také lákalo ke koupi Superstar tím, že dávalo jako dárek k Superstar šaty DKNY zadarmo a na úvodních stránkách DKNY propagovalo stylem kup si Superstar a budeš si moct pořídit DKNY!

Cena oblečení této značky byla vždycky vyšší než u ostatních značek, i právě toto vedlo k dojmu, že ten kdo má DKNY je "bohatý" a začínala se objevovat i rivalita. Tady bych chtěla upozornit na to, že i nadále zůstáváme ve virtuálním světě. ;)

DKNY ve světě
Je skutečně tato značka tolik populární i ve světě? Tady můžu říct, že ano - zejména mezi mladými ženami a slečnami tato značka letí. U nás je známá především výrobou kvalitních parfémů, hodinek či šperků. Postupně si tu ale získává i řadu příznivců po stránce oblečení. Mnoho butiků však v Česku nenajdete, proto si DKNY dováží některé ženy přímo z USA.

A tady je oficiální text o této značce od prodejců:
Co je New York mezi městy, je Donna Karan mezi parfémy. Značka, která uchvacuje svou naprostou nadčasovostí a smyslem pro netradiční kompozice elegantních vůní. Donna Karan je dámou módního průmyslu, která v osmdesátých letech přinesla novou vlnu oblékání mladých úspěšných a sebevědomých žen. Dokázala spojit eleganci s nesmírnou praktičností, pochopila a definovala, kdo je moderní "newyorčankou". V jejích modelech se mísí jednoduchost s elegancí a komfort s rafinovaností. Výhodou těchto modelů je, že je lze snadno kombinovat s odlišnými kousky oblečení.

Kdo je vlastně Donna Karan?

Donna Karan se narodila 2. října 1948 ve Forest Hills - New York. Její rodné příjmení je Donna Faske, každý ji však zná pod jejím současným jménem. Rodiče Donny se také zabývali módou, a tak bylo malé Donně téměř předurčeno stát se módní návrhářkou. Kdo by si však v té době pomyslel, že dosáhne tak velkého úspěchu?


Donna "rozjela" svou návrhářskou kariéru jako kreativní asistentka u módní značky Anne Klein a Addenda. Bylo tomu tak v roce 1967, o rok později se již stala uznávanou návrhářkou pro Anne Klein. V roce 1973 se provdala za charismatického Marka Karana, se kterým má dceru jménem Gabrielle. Donna se však později rozvedla a znovu se provdala za muže jménem Stephen Weiss. Se smrtí milované Anne Klein v roce 1974, se Donna stala její právoplatnou nástupkyní. Donna je navíc také majitelkou a návrhářkou módní značky DKNY, kterou založila společně se svým druhým manželem - první kolekce této značky byla prezentována v roce 1985. - životopis převzat z moda.cz

Tak co, hoky? Líbí s vám DKNY? Máte nějaké oblečení této značky?? Pochlubte se do komentářů, hlasujte v anketě... ;)
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ReZiCkA65 ReZiCkA65 | 30. ledna 2010 v 13:03 | Reagovat

Ja mam tažku z DKNY

2 ´terezabaresova4´ ´terezabaresova4´ | 5. června 2011 v 22:04 | Reagovat

ja mam skoro vsechno od DKNY je proste nej pak mam jeste rada ELLE A MISS SIXTYsou proste nej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama