Červenec 2009

HB botky zadarmo! pro ss

30. července 2009 v 7:11 | Minion |  Věci zdarma
Honem do Starplazy!! Hned mezi novými věcmi najdete super Hot Buys botky ZADARMO!! Bohužel jen pro Superstar...


Slevy na Stardoll

25. července 2009 v 15:56 | Minion |  Slevy
Na Stardoll opět probíhají slevy! :) Pravděpodobně by mohly trvat i příští týden, uvidíme... Ve slevách je i téměř celá 1. kolekce ELLE. ;) Slevy jsou pouze pro Superstar.


Krásný stojánek na oblečení ZDARMA

17. července 2009 v 19:11 | Minion |  Věci zdarma
Stardoll tento týden s věcmi zadarmo nešetří a už dnes můžete získat další! Tentokrát super stojánek na oblečení! Jak ho získat?

1.) Jako obvykle je dárek jen pro usa membery, takže musíte jí na nějaký proxy server - např. na http://myproxy.ca.
2.) Do volného řádku na proxy serveru zadejte www.stardoll.com a dejte enter.
3.) Jakmile se dostanete na Stardoll, tak se jako obvykle přihlašte na svůj účet a po přihlášení klikněte na Pick Of The Day - rámeček vpravo asi tak uprostřed (bude tam obrázek stojánku) a klikněte na něj.. - dostanete se zpět do svého bytu... Pak můžete proxy server opustit a přihlásit se jako obvykle... U šatní skříně v hlavním pokoji budete mít slibovaný stojánek na oblečení.


Kytara zadarmo + V. Hudgens a A. Michalka ve vašem bytě!

16. července 2009 v 19:30 | Minion |  Věci zdarma
Tak to je paráda! Nyní máte možnost kromě křesla (návod v rubrice Věci zadarmo) získat zdarma i kytaru a dokonce mít v bytě i 2 celebrity! :D

Jak toto všechno získat?
Stačí jít na http://myproxy.ca a do volného řádku vložit toto: http://www.stardoll.com/en/cinema

Pak už jděte jen do vašeho bytu ;)
Za info děkuji blogu Anjeli-strazni. ;)

Super křeslo a podnožka z knížek ZADARMO!!

16. července 2009 v 19:13 | Minion |  Věci zdarma
Chtěli byste originální křeslo a podnožku z knížek a úplně zadarmo?? Nyní můžete tyto věci získat! Bude to ale o něco složitější než jindy... přesto se to rozhodně vyplatí...

Jak věci získat?
1.) Věci mohou získat jen Britky a Britové, přesto známe jeden fígl, jak Stardoll oblafnout a věci získat, i když jsme z Česka ;)
Takže budeme muset pracovat s tzv. proxy.
Připravila jsem návod, jak vložit nové proxy číslo, ale pouze pro IE, věřím ale, že i v jiných prohlížečích to bude podobné.

a) Otevřete si nový Internet, klikněte na záložku Nástroje a potom na Možnosti internetu. (obrázek 1)

b) Otevře se vám okno, vy klikněte na záložku Připojení a klikněte na Nastavení místní sítě. (viz obrázek 2)
c) Otevře se vám další menší okno - vy musíte zaškrtnout Použít pro síť Lan.......atd. , potom napíšete do kolonky proxy číslo a port - zkuste např. 128.232.103.20 a port 3124 nebo 81.19.212.64 a pot 80 (můžete si najít i své proxy na google zadejte free proxy list a pak hledejte čísla z UK anonymous)
Pak klikněte na OK, proxy máte nyní nastaveno, až budete chtít proxy zrušit, tak stejným postupem dojdete až k tomuto oknu akorát zase odškrtnete políčko u Použít pro síť Lan.....

2.) Tak a teď už si jdete jenom pro to křeslo a podnožku :D takže do vyhledávače vložte tento odkaz, ale ještě nedávejte enter:

Za to = musíte napsat vaše id číslo - to zjistíte tak, že po přihlášení na Stardoll kliknete na My Account na hlavním panelu, úplně vpravo nahoře (mylím, že tam je My Setting) bude napsáno ID = a nějaké číslo, to číslo si opište a pak ho vložte do toho odkazu výše za =.

3.) Pak dejte Enter, dostanete se na anglickou stránku, bude tam text a obrázky knížek. Vy sjeďte níže až k takovým otázkám - zaškrtněte alespoň 3.
Tady je řešení:
Q1: 2)
Q2: 1)
Q3: 3)
Q4: 1)
Q5: 3)
Q6: 2)
Q7: 1)
Q8: 1)
Q9: 3)
Q10: 1)

Pak vyplňte vaše jméno, příjmení a email, věk a pohlaví a nakonec klikněte na tlačítko Submit.
Měli byste se dostat zpět na Stardoll, kde vám naběhne tato stránka: (pokud máte furt bílý monitor, či vám to hlásí chybu, tak mačkejte F5)

4.) Jděte do vašeho bytu - u skříně budou 2 dárky.

5.) Dárky rozbalte, a objeví se vám slibované křeslo a podnožka!!

Za info děkuji zahraniční web stránce Stardoll Insiders.

Pospěšte si, křeslo nepůjde získat věčně!

Po získání křesla nezapomeňte odškrtnou používání proxy (viz výše), jinak budete mít problém se zobrazováním jiných internetových stránek!

Nové vlasy pro vaše dollky

16. července 2009 v 16:58 | Minion
V MeDoll studiu nyní najdete 6 nových typů účesů! Tyto účesy byly inspirovány skutečnými, které nosí některé Stars, např. je nyní k dispozici typický drdol Amy Winehousové! ;)


Elle - nová kolekce ve Starplaze!

16. července 2009 v 13:53 | Minion |  Novinky na Stardoll
Ve Starplaze je ode dneška v prodeji nová kolekce ELLE, samozřejmě vše si mohou koupit jen Superstar.

Tak co na ni říkáte? Líbí se vám tato kolekce?


Grafické změny na Stardoll

15. července 2009 v 20:05 | Minion |  Novinky na Stardoll
Stardoll změnilo úvodní stránku klubů - nyní zde můžete vyhledávat kluby s pomocí vylepšeného vyhledávače, do kterého lze navolit i jazyk klubu, název i kategorie, do které klub patří.
Na stránce nechybí ani přehled nejoblíbenějších klubů, přehled klubů, ve kterých jste členem a nově se zobrazují i aktivní kluby :)


Nový design hotov! :)

15. července 2009 v 19:04 | Minion |  Others...
Tak jsem opět udělala nový design.. Pracovala jsem na něm téměř celý den, tak doufám, že se vám bude líbit.
Zachovala jsem původní nápad - oblečení, předměty, zvířata, dollky na okraji a podobné záhlaví. Jen jsem vyměnila předměty a dollky.
Velkou změnou prošlo menu - vložila jsem grafické nápisy, také je změněný rámeček kolem menu i blogu. :) Design je aktualizován na Internet Explorer a dobře se zobrazuje na monitorech s menšími rozměry (17", 18") na monitorech větších budou obrázky od hlavního pozadí trochu dál.

Tak jak se vám nový design líbí?

Tady jsou obrázky předchozího - pro oživení paměti. (to menu má ale už nové - zapomněla jsem to vyfotit před úpravou menu)


Probíhá rekonstrukce blogu

15. července 2009 v 13:14 | Minion |  Others...
Nyní budou na blogu probíhat úpravy designu, je možné, že některé články budou na chvíli nečitelné či bude rozházené menu. Chtěla bych se vám za to předem omluvit, budu se snažit vše provést co nejrychleji.
S pozdravem Minion ;)

Má Stardoll problémy?

12. července 2009 v 17:05 | Minion |  Slevy
Už 2 dny nás Stardoll upozorňuje na hlavní straně na probíhající slevy pro Superstar - ale když se do obchodu podíváte, tak zjistíte, že žádné slevy nejsou! Vypadá to, že mají teď ve Stardoll hodně práce, jelikož už několik dní "blbnou" některé věci - tak například ve Starbazaru se často objevují předměty z bytu k prodeji mezi oblečením a dokonce už se tam objevují i předměty k prodeji, které je možné ještě stále zakoupit ve slevách v Minishopu, některým uživatelkám se objevují ve skříni na oblečení v hlavním pokoji vázy a kolekce Miss Sixty byla už několikrát odložena, i když už na hlavní straně probíhaly reklamy, které lákaly ke koupi tohoto oblečení ve Starplaze a asi před 3-4 dny, bylo dokonce Miss Sixty oblečení už možno koupit mezi novými věcmi ve Starplaze! Během 15 minut ho ale opět stáhli z prodeje.
Doufejme, že tyto problémy nastaly jen v důsledku víkendu, a že Stardoll dá v nějbližší době vše do pořádku.

Nová soutěž na Stardoll - Look a Like

10. července 2009 v 13:54 | Minion |  Soutěže, hry, zábava na Stardoll
Stardoll připravilo novou soutěž o ceny s názvem Look a Like Contest! Vyhrát můžete jedno z luxusních virtuálních aut, které si budete moct navrhnout ve StarDesignu!
A jak soutěžit?
Do soutěže se dostanete tak, že kliknete na reklamu na hlavní přihlašovací stránce, nebo jinde. Dostanete se na stránku, kde bude popis soutěže a vlevo dvě okénka - jedno s vaší doll, druhé prázdné. Do toho prázdného navolte jednu z celebrit, které je vaše doll nejvíce podobná a dejte Choose your Look a Like a je hotovo!! Pak už jen pro vás budou muset hlasovat ostatní...a třeba se na vás usměje štěstí a vy vyhrajete ;))


Jak si koupit Superstar přes sms?

10. července 2009 v 12:04 | Minion |  Praktické rady a návody
Na požádání jsem pro vás vyrobila návod, jak si koupit Superstar přes sms. Předem ale dodávám, že Superstar si nemusíte kupovat! Na Stardoll můžete být i bez ní, pouze ale přicházíte o určité výhody. (když jste superstar, tak máte víc pokojů, můžete nakupovat ve slevách, prodávat a nakupovat v bazaru, kupovat si věci označené hvězdičkou, dát si na profil hudbu atd...)

1.) Přihlaste se na svůj účet na Stardoll a klikněte na Become Superstar - je to ve žlutém rámečku, pod hlavním panelem. (viz obrázek 1)

2.) Dostanete se na stránku, kde budou vypsány výhody Superstar, vy klikněte opět na Become Superstar ve žlutém rámečku.
(obrázek 2)
3.) Potom se dostanete na stránku, kde si musíte zvolit způsob platby za Superstar. My si dnes říkáme, jak koupit Superstar přes sms - takže vyberte způsob platby přes textovou zprávu a klikněte na Select. (viz obrázek 3) Nezapomeňte zkontrolovat, zda máte správně zvolený stát, ve kterém žijete. Česká republika = Czech Republic, Slovenská republika = Slovak republic

4.) Návod pro Čechy a Češky:
Nyní se dostáváte na stránku, kde musíte kliknout na Buy. (viz obrázek 4)

Otevře se vám modro-bílé okno, kde bude napsán kód, který napíšete do sms zprávy a tel. číslo, na které sms odešlete. Kód vždy začíná slovem KAMBI, číslo v kódu se mění. (proto jsem ho na obrázku 5 začmárala, aby ho někoho nenapadlo opsat.) - vše můžete vidět na obrázku číslo 5. Po odeslání sms klikněte na Enter.
Obratem obdržíte sms zprávu s potvrzením, že jste si koupili Superstar. Cena sms je 60 Kč, dostanete 75 Stardollarů a Superstar vám vydrží 1 měsíc.
Návod pro Slováky a Slovenky:
Slovákům a Slovenkám se neotevře žádné speciální okno jako u Čechů a Češek. Pouze se objeví další Stardoll strana, na které bude napsáno jak odeslat sms a v jakém tvaru - tvar sms bude pouze slovo DOLL a to odešlete na číslo 7604. Poté chvíli počkejte, přijde vám zpět sms zpráva s kódem. Tento kód napište do prázdného rámečku na té samé straně. (viz obrázek 6) Po vepsání kódu klikněte na Buy a Superstar máte koupenou. ;) - vydrží vám 1 měsíc a cena sms je 47,6 SK - ješte to nemají asi převedené na eura. Dostanete 30 Stardollarů.
Doufám, že vám návod pomohl ;)

Poradna - nově

9. července 2009 v 16:29 | Minion |  Poradna
Ve staré poradně jsem se už vůbec nemohla vyznat, tak bude lepší když své dotazy budete psát sem. ;) Starou poradnu ale neruším - je tam už mnoho odpovědí, tak můžete najít odpověď právě na vaší otázku tam...

Jinak můžete také psát do guestbooku na Stardoll - jsem tam pod jménem -Minion-.

Můj email - Minion2@seznam.cz.

NEŽ SE ZEPTÁTE - PŘEČTĚTE SI ODPOVĚDI NA 10 NEJČASTĚJŠÍCH OTÁZEK - tady!!!

Jinak se sem pokusím vložit také chat, abyste si mohli online radit a povídat ;) --> kdybyste o nějakém prográmku, který na blog.cz jde, tak dejte vědět do komentářů.. ;)

Pick of the Day 9.7. 2009

9. července 2009 v 14:45 | Minion |  Pick of the Day
Dnes jsou na titulce propagovány žluté boty Bisou Miley Boots, které můžete koupit v obchodě Bisou za 4 Stardollary.


Slevy v Minishopu 9.7.2009

9. července 2009 v 13:31 | Minion |  Slevy
Právě probíhají slevy v Minishopu, věci mohou ale jako obvykle koupit pouze Superstar.


DKNY - populární i ve skutečnosti?

7. července 2009 v 20:06 | Minion |  Obchody a značky na Stardoll
Již to budou zhruba 2 roky, co mezi obchody ve Starplaze přibyl také jeden nový - DKNY. V té době nikoho nenapadlo, jaký boom tento obchod a značka vyvolá na Stardoll. Ti méně znalí nevěděli ani, že značka DKNY skutečně existuje. Po přidání nové kolekce, ale všichni pochopili, že mít v šatníku DKNY znamená mít něco víc než ti, co to nemají... Ze začátku si ale DKNY mohli koupit i uživatelé, kteří neměli koupenou Superstar - samozřejmě, že jen drobnější věci jako např. boty, šátky, pásky... a to i ve slevách. S postupem času, ale prodej DKNY změnili, takže si oblečení pod touto značkou mohli kupovat pouze uživatelé se Superstar. Popularita DKNY začala velmi rychle stoupat, po dalších kolekcích se začala prodávat také ve StarBazaru a to za velmi vysoké ceny. Některé uživatelky ale ani tyto ceny neodradily, a tak neváhají dát i za pouhou kabelku ze starší kolekce 60 Stardollarů a teď již i více... Někteří to dělají pro vychloubání, jiní tyto šaty sbírají do své sbírky, další ji považují za projev jejich stylu a najdou se i tací, kteří toto oblečení kupují za levno a potom na něm vydělávají. Každopádně je oblečení této značky snad nejžádanější... A z osobní zkušenosti můžu potvrdit, že když najdete v bazaru šaty DKNY za pouhé 2 Stardollary a koupíte si je, udělají vám obrovskou radost. ;)

Je také vidět, že si Stardoll všimlo popularity DKNY a jednu dobu také lákalo ke koupi Superstar tím, že dávalo jako dárek k Superstar šaty DKNY zadarmo a na úvodních stránkách DKNY propagovalo stylem kup si Superstar a budeš si moct pořídit DKNY!

Cena oblečení této značky byla vždycky vyšší než u ostatních značek, i právě toto vedlo k dojmu, že ten kdo má DKNY je "bohatý" a začínala se objevovat i rivalita. Tady bych chtěla upozornit na to, že i nadále zůstáváme ve virtuálním světě. ;)

DKNY ve světě
Je skutečně tato značka tolik populární i ve světě? Tady můžu říct, že ano - zejména mezi mladými ženami a slečnami tato značka letí. U nás je známá především výrobou kvalitních parfémů, hodinek či šperků. Postupně si tu ale získává i řadu příznivců po stránce oblečení. Mnoho butiků však v Česku nenajdete, proto si DKNY dováží některé ženy přímo z USA.

A tady je oficiální text o této značce od prodejců:
Co je New York mezi městy, je Donna Karan mezi parfémy. Značka, která uchvacuje svou naprostou nadčasovostí a smyslem pro netradiční kompozice elegantních vůní. Donna Karan je dámou módního průmyslu, která v osmdesátých letech přinesla novou vlnu oblékání mladých úspěšných a sebevědomých žen. Dokázala spojit eleganci s nesmírnou praktičností, pochopila a definovala, kdo je moderní "newyorčankou". V jejích modelech se mísí jednoduchost s elegancí a komfort s rafinovaností. Výhodou těchto modelů je, že je lze snadno kombinovat s odlišnými kousky oblečení.

Kdo je vlastně Donna Karan?

Donna Karan se narodila 2. října 1948 ve Forest Hills - New York. Její rodné příjmení je Donna Faske, každý ji však zná pod jejím současným jménem. Rodiče Donny se také zabývali módou, a tak bylo malé Donně téměř předurčeno stát se módní návrhářkou. Kdo by si však v té době pomyslel, že dosáhne tak velkého úspěchu?


Donna "rozjela" svou návrhářskou kariéru jako kreativní asistentka u módní značky Anne Klein a Addenda. Bylo tomu tak v roce 1967, o rok později se již stala uznávanou návrhářkou pro Anne Klein. V roce 1973 se provdala za charismatického Marka Karana, se kterým má dceru jménem Gabrielle. Donna se však později rozvedla a znovu se provdala za muže jménem Stephen Weiss. Se smrtí milované Anne Klein v roce 1974, se Donna stala její právoplatnou nástupkyní. Donna je navíc také majitelkou a návrhářkou módní značky DKNY, kterou založila společně se svým druhým manželem - první kolekce této značky byla prezentována v roce 1985. - životopis převzat z moda.cz

Tak co, hoky? Líbí s vám DKNY? Máte nějaké oblečení této značky?? Pochlubte se do komentářů, hlasujte v anketě... ;)

Pick of the day 7.7. 2009

7. července 2009 v 18:26 | Minion |  Pick of the Day
Úterek patří těmto krásným oranžovým mini šatům, koupit je můžete v obchodě Bisou za 8 Stardollarů, škoda, že jen Superstar. :(


Úžasní pejsci ZADARMO!

7. července 2009 v 11:04 | Minion |  Věci zdarma
Chtěli byste mít ve svém bytečku také nějaké zvířátko?? Máte možnost získat jednoho z 6 krásných pejsků a dokonce si toho vlastního můžete vybrat! A to vše zadarmo! :)

Dárek ovšem dostanou jen ti, kteří jsou z USA nebo UK, nezoufejte ovšem... Pejska získáte malinkým podvůdkem.

1.) Jděte na http://daveproxy.co.uk - dostanete se na anglickou stránku, měla by vám vyskočit reklama - tu zavřete kliknutím na close (vpravo nahoře), pak sjeďte dolů - dole bude volný řádek do kterého se dá psát.
2.) Do toho volného řádku vložte tuto adresu: http://www.stardoll.com/en/campaigns/hotelfordogs/ a klikněte na Go.

3.) Dostanete se na Stardoll (pokud vám zase vyskočí reklama, tak ji zavřete kliknutím na close) a přihlaste se na svůj účet. Až se přihlásíte, tak sjedete trochu dolů a tam bude 6 pejsků vedle sebe, vy si jednoho z nich vyberte a klikněte na něj. Potom se dostanete do vašeho bytu, z daveproxy.co.uk už můžete odejít a jít na Stardoll normálně. V dolním pokoji, u šatníku, na vás bude čekat váš nový psí kamarád. ;))
P.S.: Já mám pudlíka Juliet ;))

Jak se zaregistrovat na Stardoll?? - nová verze registrace

6. července 2009 v 15:11 | Minion |  Registrace
Stardoll opět vylepšilo způsob registrace, já osobně si myslím, že je teď mnohem lepší a pro nové uživatele přináší hned do začátku mnoho výhod.

Jak se tedy na Stardoll zaregistrovat??
1.) Jděte na stránku http://www.stardoll.com, hned na úvodní stránce klikněte na velký růžový obdelník Start Here (nebo na Sign up).
(obrázek 1)

2.) Dostanete se na stránku, kde si budete moci upravit svou panenku. Bude tam spousta ikonek, např. na měnění vlasů, očí, těla... Upravte si ji a potom klikněte na obdélník se šipkou. (obrázek 2)

3.) Nyní se vám objevil formulář, který je třeba vyplnit. Do úplně horního okénka napište svoje nickname = přezdívku, kterou si zvolte. Pod touto přezdívkou se nyní budete přihlašovat. Pokud se zobrazí pod tímto políčkem červený nápis, znamená to, že je přezdívka už obsazená, zvolte proto jinou. Do dalšího políčka napište vaše heslo, opět se vám může zobrazit červený nápis - v takovém případě změňte heslo.
Dále je třeba vybrat vaše datum narození - doporučuji zvolit pravdivé.
Potom zaškrtněte políčko - souhlasíte s pravidly na Stardoll. Nakonec klikněte na Save.
(vše na obrázku 3)

4.) Po kliknutí na Save se dostanete poprvé do svého bytečku. Bude tam na váš čekat vaše doll, v bytě bude křeslo a stoleček, v šatníku oblečení a na zemi skákající dáreček, rozbalte dáreček. (obrázek 4)

5.) Jakmile rozbalíte velký dárek, objeví se vám několik menších dárků a tabulka. V tabulce bude kolonka, do které napište váš PLATNÝ email a klikněte na Send. (obrázek 5)

6.) Potom se musíte jít přihlásit na váš email. Po přihlášení byste měli mít nový email od Stardoll - otevřete ho a klikněte na odkaz v něm (je to ten velký růžový obdélník). Pokud se vám obdélník nezobrazil, tak musíte nastavit email pro prohlížení prvků activex, html souborů, flashů atd.

7.) Po odkliknutí odkazu v emailu jděte opět do svého bytu k vaší doll. Nyní si můžete rozbalit zbylé dárky, 2 jsou pro superstar, takže rozbalit nepůjdou, 2 můžete rozbalit až další den. Můžete jít nakupovat do obchodů atd.. nezapomeňte byt uložit kliknutím na Save - ikonka diskety pod bytem.