Květen 2009

30 000 000 členů na Stardoll!!!

2. května 2009 v 17:17 | Minion |  Novinky na Stardoll
Tak to je síla!! Je vidět, že popularita Stardoll se den za dnem zvyšuje!! Nyní už nás je přes neuvěřitelných 30 mil. členů!! :D
(A já doufám, že se zvětšil i počet členů českých :D )
Stardoll si pro nás za odměnu připravilo dárečky - trička zadarmo, pánské i dámské.
Zklamáním pro mě bylo to, že pohyblivá hvězda stojí 30 Stardollarů a kabelka 10. Čekala jsem, že i tyto věci mohlo Stardoll dát zadarmo, (jako tomu bylo při 10 i 20 mil.) ale bohužel se tak nestalo...


Nové ikonky v bytě

2. května 2009 v 17:11 | Minion |  Novinky na Stardoll
Modernizace Stardoll pokračuje!! Nyní nám admini vylepšili ikonky v našech bytech!! Dostali modernější vzhled a už nezabírají tolik místa - došlo ke zvětšení prostoru bytu, což je jedině dobře!!
Navíc i úplně první pokoj je o značný kus delší!! ;)
Přibyl i MeDoll Editor, který je úplně dole napravo :D


Vydělej si každý den až 5 Stardollarů!

2. května 2009 v 17:07 | Minion |  Novinky na Stardoll
Máte nedostatek Stardollarů?? Nyní ho už mít nebudete! Stardoll si pro nás připravilo novinku - nyní si můžete každý den vydělat až 5 Stardollarů pouhým hraním her!!! ;)

Jak Stardollary tedy vydělat??
1.) Jděte na hlavní stránku nebo stránku, kde jsou hry a celebrity pro oblékání. Nahoře budou v takových sv. modrých oknech dvě hry. Právě díky těmto hrám si můžete vydělat Stardollary.
2.) Vyberte si jednu ze dvou her. Na výběr máte ze Celeb Snapshot (Musíte fotit celebrity, čím ostřejší obrázek, tím více bodů) nebo Style memory (Musíte si zapamatovat oblečení, které má na sobě dollka při zobrazení, a pak toto oblečení rovnáte na doll, která se vám zobrazí ve spodním prádle)..
3.) Po dohrání hry (každá má celkem 5 levelů) se vám vpravo zobrazí počet Stardollarů, které jste si vydělali. Max. počet Stardollarů na den je 5.
4.) Stardollary se vám přičtou na vaše konto, ovšem nepřičtou se do původního počtu, ale bokem. Vyhrané Stardollary se snažte co nejdříve utratit, jelikož vám nezůstanou napořád. Většinou se po 12 hodinách vynulují... Někdy bohužel i dříve...