Březen 2009

Jak si vydělám Stardollary a Starpointy??

29. března 2009 v 15:33 | Minion |  Praktické rady a návody
Jak si vydělám další Stardollary a Starpointy?? --> toto je nejčastější otázka začínajících uživatelů Stardoll.. A odpověď je jednoduchá! :)

Stardollary (= virtuální peníze na Stardoll)
Za plně dokončenou registraci obdrží každý nový člen 25 startovacích Stardollarů - za tyto peníze si může pořídit první oblečení či vybavení do svého bytečku.
Další Stardollary dostává každý člen Stardoll tak, že po přihlášení dostane každý den 1 Stardollar. (ročně tak 365 Stardollarů, pokud nevynechá ani jedno přihlášení)
Dalším způsobem jak Stardollary získat je to, že si člen koupí tzv. Superstar. Superstar už ale stojí skutečné peníze (!). Lze ji koupit například přes sms, PayPal, kreditní kartu... Nejčastější způsob koupě je právě přes sms. Cena jedné sms je 60 Kč a Superstar vám vydrží 1 měsíc. Za sms získáte 75 Stardollarů.
Poslední způsob, jak získat Stardollary, je výhra v některé ze soutěží, které na Stardoll probíhají. Nejznámější soutěží je tzv. CoverGirl (vítěz je na hlavní straně Stardoll magazínu), dále Nejlepší scenerie a nejlepší albu... Tímto způsobem můžete vyhrát 25 Stardollarů. Samozřejmě lze ještě vyhrát v různých soutěžích, které pořádá Callie (adminka na Stardoll).

Starpointy (= virtuální body na Stardoll)
Starpointy jsou body, které získáváte za veškerou aktivitu na Stardoll. To znamená, že je lze získat např. za dělání scenérií, oblékání vaší doll, nakupování, přetváření bytu, psaní komentářů, posílání zpráv, psaní do klubů.... prostě za cokoliv. Nikde ale není stanoveno, kolik za každou aktivitu Starpointů dostanete... Většinou ale denně přičtou okolo 10 Starpointů. Pokud jste Superstar, tak máte malou výhodu - Starpointy přibývají trochu rychleji. ;)
Za určitý počet Starpointů získáváte tzv. bonusové věci, které si můžete koupit v MiniShopu, v sekci Starpoints.
Ke Starpointům také patří tzv. Starpoint stromečky. Stromečky rostou spolu s počtem vašich Starpointů a najdete je ve vašem bytě. Lze je stěhovat z místnosti do místnosti.

Pozor!! Na Stardoll kolují zprávy a komentáře typu: Pošli toto xx kamarádům a dostaneš xx Stardollarů či Starpointů. Je to lež!! Nic podobného nefunguje.. Starpointy vám sice možná přibudou, ale jen trochu - tak o 2 víc než kdy jindy.. Stardollary nedostanete žádné.

Pozor! Výrobky Sephora naposled v prodeji!!

29. března 2009 v 15:08 | Minion |  Novinky na Stardoll
Ano, je to tu... Nyní máte poslední šanci zakoupit některý z výrobků Sephora (jedná se o kosmetiku - stíny, rtěnky, lesky, řasenky, pudry...) Stardoll zřejmě ruší aktuální nabídku... Snad se brzy dočkáme nových výrobků...

P.S.: Kosmetiku můžou zakoupit pouze Superstar :(


Mini Cooper zdarma!!

29. března 2009 v 11:55 | Minion |  Věci zdarma
Chceš mít své vlastní autíčko na Stardoll?? A ještě k tomu zdarma?? Právě máš jedinečnou příležitost získat čtyřnohého miláčka a neutratit ani jeden Stardollar!! A pozor, není to jen tak ledajaké auto - je to totiž legendární Mini Cooper!! (se starším typem tohoto vozu jezdí Mr. Bean)

Jak autíčko získat?? Přihlaš se na Stardoll a do vyhledávače zadej tuto adresu: http://www.stardoll.com/en/coopAway.php

Auto budeš mít hned v tvém bytečku!!


Trička a taška zdarma!

29. března 2009 v 10:49 | Minion |  Věci zdarma
Nyní máte jedinečnou možnost si vyzvednout zdarma 2 trička a kabelku ve Starplaze! Tentokrát Stardoll myslelo i na chlapce, a tak jedno z triček je pánského střihu. :) Trička jsou věnována zdarma díky blížícímu se Dni Země. ;)


Motýlek za 0 Stardollarů!!

24. března 2009 v 16:41 | Minion |  Věci zdarma
V Minishopu si teď můžete koupit roztomilá zvířátka do vašeho bytu za pouhý jeden Stardollar! Navíc je tam zdarma motýlek, tak si ho nezapomeňte vyzvednout... ;))


Šaty, kabelka, mikina - každý kus pouze za 1 Stardollar!

7. března 2009 v 14:58 | Minion |  Věci zdarma
Zítra je Mezinárodní den žen a Stardoll opět připravilo dárky pro zaregistrované uživatelky - tentokrát sice nejsou věci úplně zdarma, ale cena není rozhodně vysoká. Každý kousek oblečení je totiž pouze za 1 Stardollar! ;-) Za 3 Stardollary si tedy můžete pořídit černé šaty, černou kabelku a černou mikinu... =)