Leden 2009

Tričko a mašle zdarma!

24. ledna 2009 v 20:47 | Minion |  Věci zdarma
Pokud chcete černé tričko a mašli zdarma, tak jděte do Starplazy do vyhledávání oblečení. Zadejte vyhledat věci značky Fallen Angels a asi tak na sedmé straně se vám zobrazí mašle za 3 Stardollary a triko za 5 Stardollarů - kupte si je. Peníze vám nejdříve zmizí, ale jakmile se dostanete zpět do bytu, tak vám zase Stardollary přibudou!!! ;)) Osobně zkoušeno, skutečně to funguje! (aspoň dnes) :D

Za informaci děkuju blogu Stardoll Insiders

A ještě jsem dostala komentář od Bianky - Bianka zjistila, že je možné koupit si zdarma zlaté náušnice - Gold Earrings v obchodu Splendid, původní cena jsou 4 Stardollary. Zkusila jsem je koupit, ale úplně zdarma nebyly - stály mě 2 Stardollary, ale i tak si myslím, že je to výhodné ;)
Dále jsou prý ještě ve Fallen Angels boty za 5 Stardollarů - peníze by se měly znovu vrátit. (toto jsem ještě nezkoušela)
V komentářích pod tímto článkem jsou také odkazy na free šaty - bohužel jsem ale žádné nedostala. Přesto je můžete zkusit, třeba nějaké dostanete.
Za informace děkuji Biance! ;)

Růžovo-bílá mikinka ZDARMA!

24. ledna 2009 v 20:31 | Minion |  Věci zdarma
Opět další dárek od Stardoll - tentokrát roztomilá růžová mikina.
Jak ji získat?
Po přihlášení na Stardoll dejte do vyhledávače tuto html adresu:

Dostanete se na stránku ve Stardoll Magazinu. Do kolonky, která bude těsně pod textem a nad komentáři napište BRIGHTSTAR a klikněte na GO.
V bytě budete mít dárek od Stardoll Admina - mikinu ;))


Lev ZDARMA!

6. ledna 2009 v 17:22 | Minion |  Věci zdarma
Další super dárek od Stardoll je tu!
Zadejte tento kód po přihlášení na Stardoll do vyhledávače - www.stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18502
a dostanete krásného lvíčka! :D


Úžasný jednorožec ZADARMO!

4. ledna 2009 v 15:23 | Minion |  Věci zdarma
Pane jo, tak tohle je opravdu dárek!
Zadejte tento kód do vyhledávače po přihlášení na Stardoll - stardoll.com/es/xml/getMoonacreDoors.php?itemId=18503. Získáte tím dárek od Stardoll - nádherného bílého jednorožce! :D
Tak honééém - ten kód nebude fungovat dlouho!

Změna emailové adresy

1. ledna 2009 v 14:44 | Minion |  Praktické rady a návody

Poslední dobou jsem zpozorovala nárust dotazů na téma "Změnila jsem si emailovou adresu, ale nepřibývají mi Stardollary" - rozhodla jsem se proto udělat podrobnější návod, abyste se do takovéto situace nedostali ;)

1.) Nejprve si změňte emailovou adresu - jděte do My Account (na levém panelu, pod obrázkem tváře vaší doll). Úplně vpravo bude sloupec s vašimi osobními údaji. Najděte si tam kolonku s emailovou adresou a přepište starý email na nový. Dole do kolonky Password napište vaše heslo a dejte uložit kliknutím na Save. E. adresu jste tímto způsobem zatím jenom přepsali - teď je nutné ji nechat potvrdit (když to neuděláte, nebudou se vám přičítat Stardollary)

2.) Vedle sloupce s osobními údaji se vám zobrazí tabulka s upozorněním, že nemáte potvrzen email. (obrázek 1)
Vy musíte kliknout na text Send me a new confirmation email (dala jsem vám to do toho červeného rámečku)


3.) Otevře se vám malá růžová tabulka se 3 kolonkami. Do první napište vaši emailovou adresu ve správném tvaru (pokud ji máte výše napsanou špatně)
Do druhé napište vaši emailovou adresu znovu.
Do třetí kolonky napište vaše heslo. (obrázek 2)
Kliknutím na Send odešlete.

4.) Objeví se vám tabulka s potvrzením, že vám byl odeslán nový Stardoll email - POZOR - pořádně si prohlédněte, co v ní je napsané. Musí tam být přesně to, co na obrázku číslo 3.5.) A teď přijde asi kámen úrazu :D - zjistila jsem totiž, že ten mail vůbec nepřijde na vaši novou emailovou adresu, ale na původní!!!! Proto se musíte přihlásit na starou emailovou adresu, kterou jste měli před tou novou.... Na tuto starou adresu vám přijde potvrzovací email. Vy ho otevřte a klikněte na odkaz v něm - viz obrázek 4.Je možné, že vám přijdou emaily 2. V obouch bude jeden odkaz, klikněte na něj.


6.) Jděte na Stardoll do My Account - pokud bude ve sloupci s osobními údaji napsáno u emailu zeleně Confirmed, tak máte úspěšně změněnou em. adresu. Každý den by vám měl přibýt 1 Stardollar. ;)Doufám, že vám tento návod pomohl!!! ;)) a klidně mi do komentářů připište o čem byste chtěli další článek...