Říjen 2008

Jak udělat scenerii???

12. října 2008 v 16:11 | Minion |  Praktické rady a návody
Nejprve si řekneme, co to vlastně scenerie je...
Scenerka je vlastně takový obrázek, který si vytvoříte vy sami! Prostě si jenom vyberete pozadí a na to potom "rovnáte" různé předměty, celebrity, přátele, vaši doll... Dohromady tak vytvoříte jakési "umělecké" dílko.
Pozor! Za scenerie přibývají hodně Starpointy! ;))

Jak tedy scenerku udělat?
Připravila jsem pro vás opět obrázkový návod a doufám, že vám pomůže a výrobu scenerek objasní. ;D

1.) Přihlaste se na Stardoll a jděte na My Page (Musí se vám zobrazit váš byt, prezentace...) Asi tak uprostřed a na levo bude obdélníček s názvem Create Your Own Scenery Here! - na tento obdélník klikněte. (viz obrázek 1)

2.) Dostanete se na stránku, kde se vám zobrazí tři "fotografické filmy" - každý skrývá jinou kategorii scenerek. Vyberte si jeden a klikněte na něj.(obrázek 2)
3.) Pak se vám zobrazí 4 pozadí. Opět si vyberte to, které se vám bude líbit nejvíce a klikněte na něj.... (obrázek 3)
4.) Pozadí se vám zvětší a objeví se vám pod ním nabídka věcí, vašich přátel, celebrit atd., které si na scenerku můžete "narovnat". Věci dáváte na pozadí tak, že předmět uchopíte myší a přetáhnete ho na požadované místo. Předměty a osoby lze zvětšovat či zmenšovat. (obrázek 4)

5.) Až budete mít scenerku hotovou, klikněte na Save. Zobrazí se vám malé okénko, do kterého napíšete název scenerie a dáte znovu uložit. (obrázek 5)
Cena uložení jedné scenerky je většinou 1 Stardollar. Někdy bývá akce, že některá kategorie scenerek je k uložení zdarma. Poznáte to tak, že u scenerky bude připsáno Sponsored by... nebo Free to Save atp... ;D

Nádherné šaty ZDARMA!

12. října 2008 v 12:14 | Minion |  Věci zdarma
Chtěli byste nádherné šaty zdarma? Stardoll vám je dá! Stačí, abyste alespoň jednou v minulosti byli Superstar a šaty jsou vaše!

Jak šaty získat???
Přihlašte se na Stardoll a do vyhledávače zadejte jeden z těchto kódů:


--> za tento kód získáte černozelené šaty
--> za tento kód získáte oranžové šaty

--> za tento kód získáte růžové šaty

Za informaci děkuju klubu cesky-krasky ;)