Červenec 2008

Získej triko od Ashley zdarma!

28. července 2008 v 14:23 | Minion |  Věci zdarma
Zaregistrujte se do klubu OMG_Ashley a získejte triko zdarma! Stačí se na chvíli do tohoto klubu zaregistrovat a ve vašem bytě na vás už bude čekat taška a v ní triko ;)) Tak honem!!

Napište mi na Stardoll!!!

26. července 2008 v 18:47 | Minion |  Kontakt na mě
Rozhodla jsem se, že vám sdělím název svého druhého nicku, který používám hlavně pro názorné obrázky na tento blog.
Nedělám to kvůli zvýšení návštěvnosti, ale proto, že se na tento nick alespoň jednou denně přihlásím a můžu tak někomu včas odpovědět na jeho otázku. Poslední dobou totiž hodně zapomínám kontrolovat Poradnu.
Poradnu samozřejmě můžete využívat dál. Nyní mi však můžete napsat do mého guestbooku a já vám budu moci poradit hned k vašemu dotazu. ;)
Můj nick: -Minion-
Můj email: Minion3@seznam.cz

Plakát s Ashley Tisdale zdarma!

26. července 2008 v 17:44 | Minion |  Věci zdarma
Získejte plakát s Ashley Tisdale zdarma! Stačí kliknout na reklamu, která se zobrazuje na hlavní straně! (ukázka na obrázku níže)
Plakát potom najdete ve vašem bytě, u zrcadla. ;))

Nový návod na registraci

16. července 2008 v 12:15 | Minion |  Registrace
Stardoll změnilo vzhled registrace, proto jsem vyrobila nový návod. Registrace je teď poměrně rozsáhlá, takže se nezalekněte - není vůbec složitá.
Stardoll zavedlo novinku - po vytvoření procházíte tzv. tutorialem, kde vám adminka Stardollu Callie.Stardoll ukazuje krok po kroku jak vytvořit doll, jak nakoupit... Je to dobré, ale bohužel opět v angličtině, takže spousta lidiček určitě nebude hned na poprvé vědět, co po nich Callie vlastně chce.
Návod na registraci - krok za krokem
1.) Do vyhledávače napište adresu www.stardoll.com. Dostanete se na úvodní stránku. Pokud se chcete zaregistrovat, tak klikněte na červený čtverec s nápisem Join Now - viz obrázek 1.
2.) Po kliknutí na Join Now se vám otevře registrační formulář, který vyplňte. - obrázek 2
3.) Po potvrzení registračního formuláře kliknutím na Become a Member se vám může objevit ještě pokračování a to že po vás budou chtít Email vašich rodičů. Pokud vaši rodiče neumějí anglicky, tak je zbytečné jim to posílat. Podle mě stačí, kyž tam napíšete třeba váš druhý email.... ;) viz obrázek 3 Po vyplnění opět klikněte na Become a member.
4.) Tentokrát se vám objeví napsáno, že dostáváte 25 Stadollarů + ještě dostanete nějaké dárky. Klikněte na Let's Go a pokračujte - tentokrát do tutorialu, kde už na vás čeká Callie - adminka na Stardoll. viz obrázek 4
5.) Hned na začátku tutorialu se dostanete do tzv. Styling Studia, kde si upravíte svou doll - změníte vlasy, oči, barvu pleti, pohlaví, barvu očí... Až budete s vaší doll hotovi, tak kliknětena Save. obrázek 5
6.) Po uložení vzhledu doll se ocitnete ve vašem bytě, kde se objeví i Callie. Callie po vás bude chtít, abyste klikli na ikonu Shop a mohli si tak nakoupit oblečení ve Starplaze - virtuálním obchodě Stardoll. obrázek 6
7.) Jakmile se dostanete do Starplazy, tak se vám objeví oblečení, které dostanete zdarma jako dárek od Stardoll. Oblečení si kupte - viz obrázek 7
8.) Po nakoupení oblečení se dostanete zpět do bytu. Callie má pro vás další dárek - ten najdete v MiniShopu ve vašem bytě - je to ta zelinkavá sedačka. Koupíte ji kliknutím na OK, Buy. obrázek 8
9.) Potom po vás bude Callie chtít, aby jste si ji přidali do přátel. Musíte najít ikonu s hlavou holky (je na levém panelu) a kliknout na ni. Pak se dostanete na stranu, kde budete mít úplně vpravo žádost od Callie (měla by být žlutá, takže ji nepřehlédnete) Na tu její žádost klikněte - otevře se vám a bude v ní napsáno HI (angl. Ahoj) no a pak ji stačí přijmout kliknutím na Accept. obrázek 9
10.) Po schválení žádosti o přátelství od Callie musíte kliknout na obrázek obálky na levém panelu - ta obálka bude blikat. obrázek 10 Otevře se vám zpráva od Stardoll, kde vám sdělují, že musíte jít na email, kterým jste se zaregistrovali a potvrdit registraci kliknutím na první odkaz v emailu, který vám na adresu poslali. Potom už je registrace kompletně hotová a vy můžete začít utrácet vašich 25 Stardollarů, oblékat celebrity a ukládat si je do alba, dělat scenerie, seznamovat se s novými lidmi atd.... Přeju hodně zábavy!!!!