Červen 2008

Kup si Superstar a získej dvojnásobek Stardollarů!

28. června 2008 v 12:08 | Minion |  Praktické rady a návody
Pozor! Každý, kdo si nyní koupí Superstar získá dvojnásobek Stardollarů!!! Dvojnásobný počet Stardollarů získáte za kterýkoli způsob placení - tedy i za koupi přes sms. AKCE PLATÍ DO 30.06. 2008!!!
Takže pokud si koupíte nyní Superstar přes sms z Česka, tak získáte místo původních 75 Stardollarů krásných 150!!! =))
Tady je obrázek pro ty, co nevěří:
Za 1 měsíc Superstar dostanete skutečně místo 75 stardollarů rovných 150!!! Ale pozor! Dvojnásobek lze získat už pouze dnes - 30.06.!

Jak koupit dárek???

21. června 2008 v 13:09 | Minion |  Praktické rady a návody
Na přání jedné návštěvnice tohoto blogu jsem udělala podrobný obrázkový návod na téma "Jak koupit dárek?"
Kupování dárků na Stardoll je velmi lehké. Dárečkem uděláte radost snad každému uživateli Stardoll.
A jak tedy dárek koupit?? Nejprve se přihlašte a jděte navštívit byt a doll nějakého svého kamaráda/dky. Hned na dolním levém okraji bytu bude obdélníček s nápisem Send Gift. (obrázek 1) Ne ten klikněte a zobrazí se vám okno s nabídkou dárků, které je možno koupit. (obrázek 2)
Až si vyberete dárek, tak stačí kliknout na nápis OK, Buy, který je hned pod vyobrazeným dárkem. Potom ještě vyskočí malé okno, kde budete muset ještě jednou potvrdit, že dárek chcete koupit... (obrázek 3)
Ovšem jak jsem si všimla, Stardoll dalo skoro všechny dárky pro Superstar... Abych pravdu řekla, tak mě to začíná štvát...

Získejte balón a plavky ZDARMA!

20. června 2008 v 19:03 | Minion |  Praktické rady a návody
Je výhodné být zaregistrována v některých klubech na Stardoll. Díky klubům se dozvídám spoustu vychytávek a věcí, na které bych za normálních okolností nepřišla - tak třeba dnes jsem se v jednom super klubíku dozvěděla návod, jak získat plavky a balón zdarma.
Postup, jak tyto věci dostat, si nyní můžete přečíst:
Po přihlášení klikněte na Become Superstar - dostanete se na stránku, kde se vybírá způsob přes který se kupuje Superstar. Vyberte možnost platby přes SMS. Otevře se vám malé okénko, kde bude napsán kód a číslo, na které se posílá. Pokud nechcete Superstar, tak žádný kód NEPOSÍLEJTE, ale pouze klikněte na Enter. No a potom jděte do svého bytu, kde už na vás bude čekat překvápko... ;))
Pozor! Je možné, že už třeba zítra plavky a míč získat nepůjdou! Proto doporučuji vše udělat co nejdříve... =))

Peníze na Bux.to dosbírány! ;)

18. června 2008 v 16:37 | Minion |  Others...
Slavnostně oznamuju, že jsem konečně přes Bux.to dosbírala požadované množství peněz na koupi Superstar... =)) Nyní čekám, zda mi peníze přijdou na účet na AlertPay.
Jakmile je dostanu, zkusím koupit Superstar a o všem vás budu informovat. Pokud se to podaří, přidám obrázkový návod, jak peníze převést a jak Superstar koupit... ;))

DKNY ZADARMO!

10. června 2008 v 10:10 | Minion |  Praktické rady a návody
Zdravím všechny příznivce Stardoll!
Dnes jsem se (jak sami vidíte) dostala na chvilku na internet. Hned jsem se běžela podívat, co je nového na Stardoll a vida - něco přeci! Hned po přihlášení jsem pádila do Starplazy, mrknout se na nové oblečení... Dostala jsem se do DKNY a nestačila jsem koukat - u nové kolekce měly všechny šaty, trička, pásky, šortky cenovku O Stardollarů... Zdálo se mi to divné, ale i přesto jsem hned popadla první černé šaty a koupila si je! No a opravdu byly zadarmo!
Ovšem pozor! Jde koupit pouze jeden kus oblečení, takže dobře vybírejte! (Já teda doporučuju koupit si zadara šaty, protože bývají nejdražší a Stardoll určitě koupi za 0 Stardollarů brzy zruší a kolekci dá za normální ceny - u DKNY poměrně vysoké...)
Takže honem do Starplazy, do DKNY! ;))

Omluva

2. června 2008 v 18:59 | Minion |  Others...
Teď se bohužel asi měsíc nedostanu pravidelně na internet, takže bych se chtěla omluvit všem lidem, kteří budou čekat na odpověďi či nové články... Za měsíc se to pokusím napravit... ;) (Nemusíte se ale bát, že nebudu odpovídat celý měsíc, jakmile budu mít příležitost, tak se sem juknu... =))