Květen 2008

Novinka! Nyní můžete mít až 10 pokojů!

23. května 2008 v 11:03 | Minion |  Novinky na Stardoll
Wow! Takže kdo se včera přihlásil na Stardoll musel být nadšen! Stardoll poopravilo počet místností, které má každý uživatel na Stardoll. Nyní i když nejste Superstar získáte 4 pokoje! Je to velká změna - dříve měl uživatel bez zakoupené Superstar pouze 1 pokoj...
Když si ovšem ještě zaplatíte Superstar, tak můžete mít až 10 pokojů, což už je vážně skvělé!
Stardoll se k tomuhle kroku ještě pořádně nevyjádřilo, takže sem nemůžu napsat víc podrobností. Ovšem řekla bych, že tohle ještě není konec... Stardoll nás jistě brzy překvapí dalšími novinkami... =))

Jak získat Superstar zadarmo???

14. května 2008 v 19:20 Praktické rady a návody
Mnohokrát jsem dumala nad tím, jak získat Superstar a přitom nic nezaplatit... A na něco jsem přišla... Rozhodla jsem se s vámi o můj nápad podělit... Ovšem je to pouze nápad, takže nevím jestli to funguje... Na to přijdu až časem....
Všimla jsem si, že se na Stardoll dá koupit Superstar také platbou přes PayPal - PayPal je taková internetová peněženka, kam si dáváte své peníze. Přes tuto funkci jde však Superstar koupit pouze od 3 měsíců trvání této služby. (Přes sms platí Superstar pouze 1 měsíc) No a proto, že vám zakoupená Superstar vydrží 3 měsíce, tak má také větší cenu - myslím něco okolo 15 dolarů. Tuto částku jsem však nechtěla zaplatit ze svého... Proto jsem hledala něco, přes co bych si těch 15 doláčů mohla vydělat...a narazila jsem na internetovou stránku bux.to. Na této stránce se vydělávají peníze za pouhé kliknutí na odkaz a následné 30 vteřinové počkání na stránce. Za každé toto kliknutí dostanete 1 cent. Denně získáte okolo 30 centů. A když budete klikat každý den, tak máte za pár dní 1 celý dolar a potom víc a víc...Nakonec nasbíráte těch 15 dolarů a převedete si je na váš účet na PayPal. No a potom by za ty převedené peníze měla jít koupit Superstar... Teda aspoň si to myslím... Není to odzkoušené, ale už na tom pracuji - každý den odklikávám odkazy na bux.to. Kdyby za to ta Superstar koupit nešla, tak nemusíte hned brečet =D V mnoha internetových obchodech se dá totiž nakupovat právě přes PayPal. Takže si můžete koupit i nějaký dáreček... ;)
Zaregistrujte se přes následující odkaz: http://bux.to
A tady je návod na registraci:

Registrace

Na úvodní stránce klikněte vpravo nahoře na "Register". Vyplníte tyto údaje - uživatelské jméno, heslo, znovu heslo pro ověření, e-mailovou adresu, znovu e-mailovou adresu pro ověření, e-mailovou adresu kterou jste zadali při registraci na PayPal, vyberte zemi: Czech Republic, opište kód a klikněte na tlačítko Register.
Do kolonky Refferer prosím napište Dotey2, kdo to tak udělá tomu poradím ještě jeden fígl, jak bez námahy na bux.to vydělat. Pokud v té kolonce Reffer bude Dotey2, tak na vás dostanu kontakt a budu vám moc na bux.to poslat zprávu - pro případ, že byste potřebovali poradit ;)

Jak vydělávat

Pokud se dobře orientujete na AdBux.org, tak se na Bux.to nestratíte, jsou stejní skoro jako dvojčata.
Přihlásíte se odkazem "Login" (vpravo nahoře). Jste-li už přihlášení, klikněte v menu na "Surf Ads". Odklikejte postupně odkazy, u každého musíte vydržet 30 sekund, dokud se vám nezobrazí "done". Peníze převedete na PayPal tak, že v menu kliknete na "My Stats" a potom u vaší částky na "cashout". Musíte mít ale naklikáno 10$.
Peníze nabíhají ze začátku docela pomalu.(Jsem na této stránce teprv začátečník, takže zatím nevím, jak dlouho trvá než nasbíráte 10$.) Na odkazy jde znovu kliknout až po 24 hod. Za nastřádané penízky si můžete kupovat kredity u různých on-line her či utrácet v některých internetových obchodech. (Musí však podporovat platbu tímto způsobem.) =D
Ještě jednou připomínám, že to je pouze můj nápad, takže zatím není ověřeno, zda ta Superstar jde koupit. Ale podle mě to stojí za to aspoň zkusit... ;D

Nově - Superstar pro Slovenky a Slováky přes sms!

13. května 2008 v 10:43 | Minion |  Novinky na Stardoll
Konečně si můžou Slovenky a Slováci kupovat Superstar přes sms! Je to určitě skvělá zpráva. Dříve totiž nebylo možné si ze Slovenska koupit Superstar přes sms.
Smska stojí 47,60 slovenských korun. Po zakoupení kódu dostane uživatel 30 Stardollarů + všechny ostatní bonusy pro Superstar. Navíc mají podle mě Slováci mnohem lehčí průběh kupování Superstar přes sms než Češi. Slováci totiž pošlou stejný text DOLL na číslo 7604 a pak čekají na sms zprávu s kódem, který napíší na Stardoll do takového políčka. U Čechů je to jinak musí otevřít speciální okno a poslat speciální text na jednotné číslo. Potom už však nemusejí žádný kód zadávat... ;))
Každopádně je to od Stardoll skvělý krok... myslím, že jsou všichni slovenští příznivci této hry rádi... =))