Duben 2008

Pozor!!! Změna přidávání Stardollarů!

27. dubna 2008 v 12:58 Praktické rady a návody
Stardoll změnilo princip přidávání Stardollarů za Starpointy.
Nyní už za Starpointy nedostanete žádné Stardollary - místo jednorázového přidání třeba 20 Stardollarů za nasbírané Starpointy teď dostanete 1 Stardollar denně. Takže ročně dostanete 365 Stardollarů!
Podmínkou přidání 1 Stardollaru je to, že se každý den musíte přihlásit. Pokud se nepřihlásíte, tak Stardollar nedostanete...
A co Starpointy???
Za určitý počet Starpointů teď budete dostávat "bonusové věci", které si můžete koupit v MiniShopu - stačí kliknout na sekci Starpoint. Můžete zde najít i věci úplně zadarmo...
A jak zjistím, které věci jsem za nasbíraný počet Starpointů dostal/a?
Stačí kliknout na Mé konto - My Account - tlačítko s tímto názvem nejdete na levém panelu hned pod obrázkem obličeje vaší doll... Po kliknutí stačí odkrýt čtverečky na kterých je korunka... Věci které ve čtverečcích najdete, si můžete koupit ve výše zmiňovaném MiniShopu... ;)

Nový popis MiniShopu

20. dubna 2008 v 17:04 | Minion |  Praktické rady a návody
Stardoll si se mnou pěkně pohrálo - jen co jsem zveřejnila článek o tom jak nakupovat v Minishopu, tak Stardoll změnilo vzhled tohoto obchodu. Proto přidávám nový článek s aktuálními funkcemi shopu... ;)

Zkuste si obléct celebritu!

20. dubna 2008 v 15:09 Soutěže, hry, zábava na Stardoll
Nyní si na mém blogu můžete zkusit obléct celebrity. Oblékání celebrit a následné ukládání do alba (pokud jste zaregistrovaní) patří mezi nejčastější aktivity na Stardoll. ;)
Avril Lavigne
Hilary Duff
Gerard Way
Johnny Depp
P.S.: Tohle je jenom ochutnávka. Až přes 400 celebrit si můžete obléknout i bez registrace na www.stardoll.com!

Nakupování nábytku v Minishopu

13. dubna 2008 v 14:58 | Minion |  Praktické rady a návody
Dneska jsem pro vás připravila 2 obrázky s údaji přeloženými do češtiny. Budeme se zabývat MiniShopem a nákupem nábytku do bytu... ;)

Přivydělejte si až 100 Stardollarů!

12. dubna 2008 v 17:32 | Minion |  Praktické rady a návody
POZOR!! Stardoll změnilo tuto funkci, nyní už nedostanete za každého kamaráda 5 Stardollarů ale "pouze" 5 Starpointů. Návod ovšem platí - proto ho tu zanechám v původním stavu...

Porovnání Starpoint stromečků

11. dubna 2008 v 11:18 | Minion |  Praktické rady a návody
Dnes jsem přichystala několik obrázků na nichž si můžete prohlédnout tzv. Starpoint stromečky. U každého stromečku je uveden počet Starpointů, které musíte mít, abyste takového stromečku dosáhli.

A co je to vlastně Starpoint stromeček?
Starpoint stromeček je virtuální rostlinka, kterou má každý uživatel Stardoll v bytě své panenky. Ze začátku má opravdu miniaturní rozměry, ale postupně může dosáhnout obrovské výšky. Rychlost růstu stromečku závisí na počtu Starpointů - Starpointy jsou body, které získáváte za všechnu aktivitu na Stardoll. Po dosažení určitého počtu Starpointů vždy dostanete Stardollary (=peníze na Stardoll) a také vám vyroste stromeček... (většinou o jednu větvičku)
Pokud budete mít opravdu hodně Starpointů, můžete se také umístit v "soutěži o nejvíc Starpointů" - budete zveřejněni ve virtuálním časopisu Stardoll, takže se o vašem vítězství dozví snad úplně všichni uživatelé Stardoll.
A teď pár obrázků stromečků:

11 Starpointů
74 Starpointů
132 Starpointů
326 Starpointů
888 Starpointů
1 647 Starpointů
2 553 Starpointů
4 146 Starpointů

Podrobný popis horního panelu

10. dubna 2008 v 17:38 | Minion |  Praktické rady a návody
Připravila jsem pro vás další podrobný popis, tentokrát jsem detailně rozebrala horní panel...

Nový podrobný popis hlavních ikon a funkcí na Stardoll

10. dubna 2008 v 17:01 | Minion |  Praktické rady a návody
Na obrázku, který je níže, jsem vám detailně popsala všechny důležité funkce na levém panelu a také na panelu pod bytem.
Pokud byste něco nemohli přečíst, nebo byste něčemu nerozuměli, napište komentář do Poradny.

Změna image Stardoll

10. dubna 2008 v 16:55 | Minion |  Novinky na Stardoll
Už před více než týdnem jste si mohli všimnout, ze Stardoll změnilo kompletně vzhled hlavní stránky po přihlášení. Tím pádem už na tomto blogu není polovina článků s radami aktuální - nyní se snažím vyrobit nové články s podrobným popisem, abyste se na Stardoll lépe orientovali.
Mějte prosím strpení, výroba takových článků je poměrně pracná a proto je přidávám velmi pomalu... ;)