Březen 2008

Novinky!!!

24. března 2008 v 20:34 | Minion |  Novinky na Stardoll
Stardoll opět upravilo (aspoň trošičku) vzhled s údaji na My Page. Nyní si při návštěvě každého uživatele Stardoll můžete všimnout tabulky s počtem Starpointů. Zjistíte tak o kolik bodů je za vámi nebo před vámi... =)
Další malou změnou je to, že se Stardoll opět vrátilo k původnímu datumu zaregistrování - ještě nedávno jste si mohli všimnout pouze počtu měsíců, kolik je uživatel na Stardoll. Teď zjistíte přesné datum registrace... ;)))
A do třetice jsem si všimla na hlavní straně Stardoll, že každý nový zaregistrovaný uživatel Stardoll může vyhrát jeden z 5 i-podů nebo virtuální šatník s jarní kolekcí... Tuto novinku však budu muset ještě prozkoumat... :)))

10 Stardollarů zdarma!!!!

5. března 2008 v 19:02 | Minion |  Novinky na Stardoll

Stardoll si pro nás připravilo překvapení - ve Starplaze si nyní můžete všimnout nové značky oblečení pod názvem Nim's Island. Kromě levného oblečení můžete v tomto obchodě získat navíc i 10 Stardollarů!

A jak je získáte???
Otevřete si virtuální obchod Starplaza, jděte do Nim's Island. V horní části bude taková malá tabulka, ve které bude napsáno Enter Code - do rámečku napište slovo ADVENTURE a dejte OK. Hned potom by se mělo na vašem účtu objevit o 10 Stardollarů víc.

Až se vrátíte do bytu vaší doll, tak si nezapomeňte rozbalit nákupní tašku - bude v ní ještě jeden bonus od Stardoll.... Nebudu prozrazovat co to je, abyste měli aspoň nějaké překvápko...